Zawsze po Twojej stronie.

Najważniejsi są ludzie. 
Oto nasz zespół.  

Grzegorz%20Malczewski%20

Grzegorz Malczewski 

adwokat / partner zarządzający

T: 502 453 350 

E: malczewski@kancelaria-msm.pl

vCard

Kacper%20Stoczczak%20

Kacper Stoczczak 

adwokat / partner zarządzający

T: 501 705 608

E: stoczczak@kancelaria-msm.pl

vCard

Wojciech%20Dominiak

Wojciech Dominiak

adwokat / partner 

T: 792 017 585

E: dominiak@kancelaria-msm.pl

vCard

Marcin Dominiczak

Marcin Dominiczak

adwokat / partner 

T: 661 972 007

E: dominiczak@kancelaria-msm.pl

vCard

Wojciech%20Dominiak

Łukasz Nowak

adwokat / partner 

T: 721 315 698

E: nowak@kancelaria-msm.pl

vCard

Wojciech%20Dominiak

Michalina Mąka Dominiak

adwokat 

T: 782 664 939

E: maka@kancelaria-msm.pl

vCard

Wojciech%20Dominiak

Marlena Pełczyńska

aplikant adwokacki

T: 781 363 827

E: pelczynska@kancelaria-msm.pl

vCard

Wojciech%20Dominiak

Ewa Wlekły

aplikant adwokacki

T: 883 949 767

E: e.wlekly@kancelaria-msm.pl

vCard

Wojciech%20Dominiak

Ewelina Gałka

prawnik

E: galka@kancelaria-msm.pl

vCard

Wojciech%20Dominiak

Izabela Konieczna

kierownik finansowo-administracyjny

E: konieczna@kancelaria-msm.pl

vCard

Nasze doświadczenie: 
7015 spraw sądowych
286 zarejestrowanych spółek

Stan na 31 grudnia 2020 roku

Adwokacka Spółka MSM Malczewski Stoczczak i Partnerzy     ul. Bolesława Chrobrego 17/2     64-100 Leszno     KRS 0000224828      NIP 697-21-47-001     REGON 411568700

Nasze konto w Credit Agricole Bank Polska S.A.  ma numer:  20 1940 1076 3004 6591 0000 0000