Kredyty frankowe

Odzyskaj co Ci się należy.

Umowa kredytu to zobowiązanie na wiele lat. Dlatego w chwili jej zawierania często trudno przewidzieć wszystkie ryzyka, jakie są z nią związane. Tak było w przypadku umów o kredyt frankowy, które swego czasu stały się niezwykle popularne. Tanie i bezpieczne kredyty miały nam zapewnić pieniądze na wymarzone mieszkania i domy.

Rzeczywistość okazała się jednak inna. Obecnie wielu kredytobiorców ma do zwrotu więcej pieniędzy, niż w chwili otrzymania kredytu. Wzbudziło to uzasadnione oburzenie wszystkich, którzy wpadli w pułapkę frankową.

Na szczęście, po wielu latach sporów sądy zaczęły stawać po stronie frankowiczów. O ile jeszcze kilka lat temu tylko jeden na pięciu kredytobiorców wygrywał przed sądem, to obecnie proporcje te odmieniły się. Ponad 80% spraw frankowych kończy się przegraną banków.

Same sprawy frankowe są skomplikowane, a banki bronią się zaciekle. Warto zatem w tych sprawach skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi przeanalizujemy umowę kredytu i wszystkie aneksy. Na tej podstawie ocenimy zasadność twoich roszczeń i wysokość należnej ci kwoty pieniędzy. Przygotujemy wezwanie do banku, a następnie pozew i będziemy reprezentowali cię przed sądem. Ponieważ mamy doświadczenie w procesach przeciwko różnym bankom, znamy ich argumenty i wiemy, w jaki sposób podejść do sprawy z każdym z nich. Dzięki szerszej perspektywie możemy wybrać optymalną drogę dla twojego sukcesu.

Adwokacka Spółka MSM Malczewski Stoczczak i Partnerzy     ul. Bolesława Chrobrego 17/2     64-100 Leszno     KRS 0000224828      NIP 697-21-47-001     REGON 411568700

Nasze konto w Credit Agricole Bank Polska S.A.  ma numer:  20 1940 1076 3004 6591 0000 0000