Rozwód

Będzięmy przy Tobie i pomożemy. 

Rozpad małżeństwa zaczyna się w sferze uczuć i emocji a kończy postępowaniem rozwodowym. Jest to bolesny i trudny proces przez który trzeba przejść już osobno. Nie oznacza to jednak, że musimy czuć się osamotnieni. Adwokat to specjalista, którego rady są najlepszym wsparciem w rozwodzie. O pomoc najlepiej zwrócić się w chwili kiedy jeszcze rozważamy wszystkie „za” i „przeciw”. Dobra porada może poskutkować uniknięciem wielu niepotrzebnych komplikacji w dalszych działaniach, a także pomóc chronić dobro dzieci.

Rozwodowi zawsze towarzyszy lawina sprzecznych i trudnych do opanowania uczuć. Zlecając opracowanie strategii i kolejności działania adwokatowi, możemy ograniczyć ilość błędów popełnionych pod wpływem emocji. Podczas naszych spotkań stworzymy plan postępowania. Omówimy cele do osiągnięcia, skompletujemy dokumenty, napiszemy pozew bądź odpowiedź na niego. Rozumiemy, że w sprawie rozwodowej nie chodzi wyłącznie o pieniądze, że najważniejsza jest przyszłość Wasza i Waszych dzieci.

Rozwód kończąc pewien etap rozpoczyna nowy. Będąc blisko, ale jednak z odpowiednim dystansem wobec naszych Klientów, pomagamy poukładać sprawy tak, by móc je ujrzeć w nowym świetle.

Więcej informacji dotyczących rozwodów umieścliśmy na naszej stronie dotyczącej tego zagadnienia: www.rozwodleszno.pl

Adwokacka Spółka MSM Malczewski Stoczczak i Partnerzy     ul. Bolesława Chrobrego 17/2     64-100 Leszno     KRS 0000224828      NIP 697-21-47-001     REGON 411568700

Nasze konto w Credit Agricole Bank Polska S.A.  ma numer:  20 1940 1076 3004 6591 0000 0000