Sprawy budowlane

Jakość jest najważniejsza

Proces budowlany zaczyna się od podpisania umowy na wykonanie projektu, a kończy się odbiorem gotowej budowli. Jest to zatem proces długotrwały, kosztowny, a zarazem często skomplikowany pod względem prawnym. W dodatku rzadko kiedy wszystko przebiega zgodnie z planem. Niespodzianki są rzeczą powszednią, a zaskakuje jedynie ich skala.

Nasza rola w procesie budowlanym polega na analizie umów i przygotowaniu wzorów, które zabezpieczą naszych klientów i zapewnią prawidłowy przebieg tego procesu. W razie potrzeby wspieramy również w kwestiach administracyjnych związanych z budową, a jeżeli zajdzie taka potrzeba reprezentujemy klientów przed organami administracji. Niestety, zdarzają się również sytuacje, kiedy budynek ma wady albo inwestor nie płaci wykonawcy lub podwykonawcom. W takich sytuacjach również wspieramy naszych klientów prowadząc sprawy przed sądami na terenie całego kraju.

Nie ma znaczenia, czy kupujesz mieszkanie od dewelopera, czy budujesz dom jednorodzinny albo nową halę produkcyjną, magazyn czy salon samochodowy. Braliśmy udział w każdej z tych inwestycji i działaliśmy po każdej ze stron. Znamy perspektywę drobnego inwestora, przedsiębiorcy i budowlańca. Dzięki niej możemy reprezentować was na każdym etapie, dla waszego bezpieczeństwa i waszych korzyści.

Adwokacka Spółka MSM Malczewski Stoczczak i Partnerzy     ul. Bolesława Chrobrego 17/2     64-100 Leszno     KRS 0000224828      NIP 697-21-47-001     REGON 411568700

Nasze konto w Credit Agricole Bank Polska S.A.  ma numer:  20 1940 1076 3004 6591 0000 0000