Przekształcenia spółek

Czasami trzeba się zmienić

Otoczenie biznesowe często ulega szybkim zmianom, czasami niekorzystnym. W takich sytuacjach konieczne stają się zdecydowane działania, aby uchronić firmę przed niepotrzebnymi stratami. Zdarza się, że jedynym rozwiązaniem takiej sytuacji jest zmiana formy prowadzonej działalności i założenie spółki albo jej przekształcenie. Do zmiany formy najczęściej przekonują naszych klientów zagadnienia związane z sukcesją, podatkami albo ekspansją prowadzonej biznesu. Należy mieć na uwadze, że forma działalności wybrana na przełomie wieków może obecnie nie przystawać do aktualnych wyzwań rynkowych.

Nasza rola rozpoczyna się od analizy sytuacji przedsiębiorstwa, którą następnie przedstawiamy w przystępnej formie naszym klientom. Na tej podstawie klient może zapoznać się cechami każdego rozwiązania oraz świadomie wybrać to, które najbardziej mu odpowiada. Kiedy klient dokona wyboru, przeprowadzimy go i jego firmę przez wszystkie procedury niezbędne do osiągnięcia założonego celu. Zapewniamy naszym klientom maksymalną kontrolę nad procesem przy minimalnym nakładzie czasu z ich strony. 

W naszej dotychczasowej praktyce dokonywaliśmy przekształceń każdego rodzaju działalności, od działalności jednoosobowej, przez wszystkie formy spółek handlowych. Możemy zatem pochwalić się bogatym doświadczeniem i dziesiątkami klientów, którzy z sukcesem prowadzą swój biznes w formie dopasowanej na miarę ich firmy.

Adwokacka Spółka MSM Malczewski Stoczczak i Partnerzy     ul. Bolesława Chrobrego 17/2     64-100 Leszno     KRS 0000224828      NIP 697-21-47-001     REGON 411568700

Nasze konto w Credit Agricole Bank Polska S.A.  ma numer:  20 1940 1076 3004 6591 0000 0000