Odszkodowania

Bo szkodę trzeba naprawić

Skasowany samochód, urazy doznane w wypadku, spalone mieszkanie, zalany dom… wszystkie te sprawy łączy jedno - ubezpieczenie. Niestety, chociaż z reguły wydają się one oczywiste, ubezpieczyciele nieraz odmawiają wypłaty odszkodowania. Czasami ich argumenty mają uzasadnienie, ale równie często argumenty te są pozbawione podstaw. Dlaczego zatem ubezpieczyciele odmawiają wypłaty?

Wielu poszkodowanych nie dochodzi należnych im praw, ponieważ boi się sądu. Na tym swoje postępowanie opierają ubezpieczyciele. Często odmowa odszkodowania opłaca się bardziej, niż jego wypłata. Tymczasem z analizy spraw naszych klientów wynika, że nawet 95% (!!!) pozwów okazuje się zasadna, a poszkodowani dostają należne im pieniądze wraz z odsetkami i wszystkimi kosztami procesu. Nie ma przy tym znaczenia, czy mówimy o zniszczonym mieniu czy o utracie zdrowia. Pomyślcie o tym, zanim odpuścicie walkę o należne Wam odszkodowanie.

Jaka jest w tym wszystkim rola adwokata? Przede wszystkim ocenimy wasze szanse w starciu z ubezpieczycielem i pomożemy oszacować kwotę należnego odszkodowania. Kiedy wy będziecie skupiali się na naprawie samochodu, remoncie mieszkania czy na leczeniu, my zajmiemy się waszymi sprawami. Wyślemy wezwanie do ubezpieczyciela i podejmiemy w waszym imieniu negocjacje, a jeżeli zajdzie taka potrzeba, złożymy pozew i będziemy reprezentowali was przed sądem.

Adwokacka Spółka MSM Malczewski Stoczczak i Partnerzy     ul. Bolesława Chrobrego 17/2     64-100 Leszno     KRS 0000224828      NIP 697-21-47-001     REGON 411568700

Nasze konto w Credit Agricole Bank Polska S.A.  ma numer:  20 1940 1076 3004 6591 0000 0000