Obsługa prawna przedsiębiorstw

Pomożemy w trudnościach

Oglądacie czasami filmy lub seriale, których akcja toczy się w USA? Jednym z ich charakterystycznych motywów jest to, że w razie jakichkolwiek problemów prawnych każdy korzysta z pomocy swojego adwokata. Oprócz tego, że adwokat ten jest oczywiście biegły w prawie, to świetnie zna sytuację swojego klienta i potrafi z tej wiedzy skorzystać.

Życie to nie film, ale faktycznie w kulturze Zachodu ugruntowane jest korzystanie z pomocy specjalistów z różnych dziedzin, w tym adwokatów. Dotyczy to nie tylko dużych i średnich firm, ale także małych i mikro przedsiębiorców. Ten trend znalazł podatny grunt Polsce, co nie powinno dziwić. Ilość przepisów, ich ciągłe zmiany oraz często fatalna jakość sprawiają coraz większe problemy przedsiębiorcom. Dotyczy to nie tylko tak oczywistych tematów jak niezapłacone faktury, umowy z klientami czy kwestie pracownicze, ale także spraw podatkowych, administracyjnych i związanych z ubezpieczeniami społecznymi. Szczególnie wymagające stają się w ostatnim czasie przepisy o charakterze administracyjnym, które często bardzo różnią się w zależności o danej branży. Sytuacji nie poprawia chaos informacyjny oraz sprzeczne, czasami bezpodstawne, opinie urzędników.

Jako zespół mamy wieloletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze podmiotów z różnych branż, począwszy od branży rolnej, przez branżę produkcyjną, budowlaną i transportową i szeroko pojęta branżę usługową. Wspieramy nie tylko dużych i średnich przedsiębiorców działających na skalę światową i europejską, ale również drobnych, lokalnych biznesmenów. Takie działania umożliwiają członkowie naszego zespołu, których kompetencje doskonale się uzupełniają. Dzięki nim jesteśmy w stanie skutecznie doradzać w wielu różnorodnych aspektach i to w czasach, kiedy specjalizacja ma coraz większe znaczenie.

Nie ma zatem znaczenia, czy prowadzisz spółkę notowaną na GPW, czy lokalny, rodzinny biznes przekazywany z pokolenia na pokolenie. Nasze wsparcie skierowane jest do każdego przedsiębiorcy niezależnie od skali jego działania. Dostosujemy się do Twoich potrzeb i w kwestiach prawnych zapewnimy Ci poczucie bezpieczeństwa, abyś mógł skupić się na innych aspektach swojego biznesu. 

Adwokacka Spółka MSM Malczewski Stoczczak i Partnerzy     ul. Bolesława Chrobrego 17/2     64-100 Leszno     KRS 0000224828      NIP 697-21-47-001     REGON 411568700

Nasze konto w Credit Agricole Bank Polska S.A.  ma numer:  20 1940 1076 3004 6591 0000 0000